Kalendarze książkowe z logo

Kalendarze książkowe z logo

Kalendarze książkowe z Twoim logo to doskonała forma reklamy Twojej firmy. Kalendarz książkowy przez cały rok skutecznie reklamuje firmę na wielu płaszczyznach. Towarzyszy w spotkaniach biznesowych, targach, konferencjach i eventach firmowych, jest zawsze tam gdzie Twoja firma. Możesz go wręczyć klientom lub pracownikom z dowolnej okazji lub po prostu bez okazji. Kalendarz firmowy to niezbędnik w każdym przedsiębiorstwie, których pracownicy chcą mieć notatki i terminy spotkań zawsze pod ręką.

Jako kompleksowa agencja reklamowa dostarczymy dla Twojej firmy:

Kalendarze książkowe z logo

W różnych formatach (A5, B5, A4) w wielu kolorach i strukturach okładki. Dzienny (1 dzień na 1 stronie) lub tygodniowy (cały tydzień w zasięgu wzroku przy otwartym kalendarzu) układ wnętrza w zależności od tego jaki preferujesz. Kalendarz to narzędzie do pracy, więc powinien być dostosowany do Twoich potrzeb. Wybierz jaki tylko chcesz 😉

Sercem każdego kalendarza książkowego jest kalendarium. Sprawdzone, dobrze zaprojektowane, czytelne wnętrze pomoże Ci w organizacji codziennych obowiązków i sporządzaniu notatek. Zawarte w kalendarium karty informacyjne o dniach wolnych od pracy, głównych zasadach ruchu drogowego czy numerach kierunkowych telefonów do różnych krajów pozwolą Ci czuć się bezpiecznie podczas każdego wyjazdu służbowego w dowolne miejsce na świecie.

Do każdego kalendarza możemy dodać kieszonki na wizytówki lub uchwyt na długopis, abyś już nigdy nie musiał go szukać podczas ważnego spotkania.

Oferta kilkudziesięciu rodzajów i kolorów opraw pozwoli nam wykonać idealny kalendarz firmowy zgodny z wizerunkiem i kolorystyką Twojej firmy.
Czy Twoja firma jest Eco? Zamów kalendarze ekologiczne! Oferujemy kalendarze z certyfikatem FSC

W jaki sposób zrobimy Twój kalendarz firmowy z logo:

Najczęściej stosujemy nanoszenie logotypu poprzez tłoczenie na okładce. Jest to ekonomiczna i efektowna forma zdobienia, idealna do niskich nakładów. Nie martw się, jeśli jesteś małą firmą, zrealizujemy dla Ciebie nawet małe zamówienie na kilka lub kilkanaście sztuk kalendarzy bez obawy, że zrujnujemy Twój budżet.

kalendarz z logo tłoczonym

To jednak nie wszystko, ponieważ chętnie zaproponujemy Tobie kalendarz firmowy z grawerem laserowym, kalendarz z nadrukiem full-color lub z elementami złoconymi. Możemy też wykonać kalendarz z indywidualną tasiemką lub personalizacją imieniem lub imieniem i nazwiskiem. W kalendarzu możesz umieścić wklejkę marketingową lub wykonać własną wyklejkę.

Kalendarz z grawerowaną blaszką to bardzo subtelna i prestiżowa forma naniesienia logo.

kalendarz z blaszką zaciskaną

Zapytaj o szczegóły 

Sprawdź opinie o naszej firmie 

 

Spodobał Ci się ten wpis? podziel się:

Share on facebook
Share on email

Zapisz się na newsletter

Nie spamujemy ;)

Sprawdź Nasze pozostałe treści

koszulki reklamowe z nadrukiem grodzisk wielkopolski
Pomysły na upominki

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, organizatorem jakiegoś wydarzenia czy eventu lub osobą poszukującą oryginalnego prezentu, jesteśmy tutaj, aby

Kalendarze książkowe z logo
Pomysły na upominki

Kalendarze książkowe z logo

Kalendarze książkowe z Twoim logo to doskonała forma reklamy Twojej firmy. Kalendarz książkowy przez cały rok skutecznie reklamuje firmę na

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Contact Form

Nie lubisz formularzy? Wyślij e-mail lub zadzwoń.