Koperty firmowe

koperty z nadrukiem

Koperty firmowe z nadrukiem będą elegancką oprawą korespondencji firmowej i wysyłanych dokumentów. Powierzchnię koperty możemy dowolnie zadrukować, umieścić logo, dane nadawcy i zaprojektować miejsce na wprowadzenie  danych odbiorcy. Przygotujemy kreatywny przekaz, podnosząc wyjątkowość Twojej firmy.

U nas wydrukujesz koperty na papierze offsetowym od 70 g do 100 g, na szarym papierze recyklingowym od 75 g do 100 g lub na papierze Premium Olin 120 g – białym lub kremowym.

Niezależnie od wyboru, jest duża szansa, że pierwszy kontakt klienta z Twoją kopertą będzie pozytywnym zaskoczeniem i zostanie zapamiętana na dłużej.

Jaki wybrać rozmiar koperty?

Koperty B5 z nadrukiem to klasyczna koperta, do której można wkładać dokumenty i drobne przedmioty do wysyłki.
Koperty C4 z nadrukiem idealne do przesyłania wszystkich dokumentów w formacie A4, bez konieczności ich składania.
Koperty C5 z nadrukiem bez problemu zmieszczą format A5. Są wykorzystywane do wysyłania ulotek, zaproszeń lub innych informacji handlowych.
Koperty C6 z nadrukiem to najczęściej spotykane koperty. Można w nich umieścić np. kupony, zaproszenia, a także karty pamięci lub magnesy.
Koperty DL z zadrukiem – możesz tu umieścić kartki A4 złożone na trzy (w “c” lub w “z”). Koperty DL są idealne do regularnych korespondencji, umów lub rachunków. Będą też personalizowaną oprawą zaproszeń, voucherów i kart upominkowych.
Koperty K4 – kwadratowe koperty stworzone do kreatywnych przesyłek. Można w nich umieścić zaproszenia, pocztówki lub ulotki firmowe.
Koperty K45 – koperta kwadratowa, najczęściej wykonana z białego papieru offsetowego.

Jeśli potrzebujesz innych materiałów drukowanych sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Spodobał Ci się ten wpis? podziel się:

Share on facebook
Share on email

Zapisz się na newsletter

Nie spamujemy ;)

Sprawdź Nasze pozostałe treści

koszulki reklamowe z nadrukiem grodzisk wielkopolski
Pomysły na upominki

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, organizatorem jakiegoś wydarzenia czy eventu lub osobą poszukującą oryginalnego prezentu, jesteśmy tutaj, aby

Kalendarze książkowe z logo
Pomysły na upominki

Kalendarze książkowe z logo

Kalendarze książkowe z Twoim logo to doskonała forma reklamy Twojej firmy. Kalendarz książkowy przez cały rok skutecznie reklamuje firmę na

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Contact Form

Nie lubisz formularzy? Wyślij e-mail lub zadzwoń.