Reklama zewnętrzna w dowolnej formie i rozmiarze

Jesteśmy agencją reklamową, która wydrukuje dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały reklamowe z najwyższą starannością. Ilości nie mają dla nas żadnego znaczenia. Zrealizujemy pojedyncze zamówienia z taką samą dokładnością jak zamówienie na tysiące sztuk.

Wydrukujemy Twoją reklamą na dowolnym materiale reklamowym. Nie zależnie od tego czy jesteś mikro firmą czy reprezentujesz dużą korporację potrzebujesz odpowiedniej reklamy zewnętrznej. Dlatego wychodzimy Tobie naprzeciw i oferujemy wydruki wielkoformatowe oraz wydruki reklamowe na banerach i materiałach twardych, których użyjesz jako szyldy lub tablice reklamowe. Pomożemy w wyborze właściwego podłoża zależnie od planowanego miejsca montażu i przeznaczenia. Nie musisz martwić się o projekt graficzny z zachowaniem spadów, właściwej kolorystyki, marginesów wewnętrznych i  odpowiedniego formatu pliku – zrobimy to wszystko dla Ciebie!

Banery reklamowe

Popularna i ekonomiczna forma reklamy zewnętrznej w dowolnym miejscu. Wydrukujemy banery reklamowe według Twojego projektu, w każdym wymiarze już od 1 sztuki. Możesz zamówić baner z nadrukiem jednostronnym, dwustronnym, a dla lepszej widoczności sprawdź banery odblaskowe. Banery są zgrzewane i oczkowane nawet co 25 cm, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość. Potrzebujesz baner z tunelem zamiast oczek? Żaden problem.

Banery reklamowe z siatki mesh

Siatka mesh to przewiewny i bardzo lekki materiał, który możesz stosować bez przygotowywania wzmacnianych i ciężkich stelaży lub nie przysłaniając okien czy elewacji. Banery reklamowe z siatki mesh wykończone są poprzez zgrzewane i oczkowanie. Stosowane tam gdzie waga ma duże znaczenie. Gramatura banerów z siatki mesh to 270 g/m2

Windery reklamowe i flagi

Flagi typu winder to top produkt w kategorii reklamy zewnętrznej. Idealne nie tylko na plażę czy imprezę sportową, ale również na co dzień, np. przed siedzibą firmy. Ich lekkość i wytrzymałość ułatwia zarówno transport jak i montaż. Wykonujemy flagi reklamowe oraz windery w różnych rozmiarach. W ofercie flagi z masztem i stojakiem obrotowym w formie podstawy płaskiej, krzyżaka, baniaka wodnego lub uchwytu wkręcanego w glebę.

Szyldy firmowe, tablice reklamowe, tablice informacyjne

Wszelkiego rodzaju tablice reklamowe wykonujemy w technologii druku UV na sztywnych materiałach takich jak płyty Dibond, Plexi, płyty PVC twarde lub spienione. Wykonamy szyld dla Twojej firmy oraz dowolną inną formę reklamy na twardym materiale do reklamy zewnętrznej. Tablice możemy zadrukować i wyciąć do dowolnego kształtu po obrysie poprzez frezowanie oraz wykonać otwory montażowe.

Folie okienne i folie szronione

Oklejanie witryn sklepowych to bardzo popularna forma reklamy dla lokali posiadających duże przeszklenia. Wydrukujemy dowolny projekty na folii lub zastosujemy wycinanie dowolnego tekstu w formie danych kontaktowych i godzin otwarcia na szybę sklepu. Dla dużych powierzchni sugerujemy folię One Way Vision. Jej dziurkowana powierzchnia nie blokuje dostępu do światła wewnątrz lokalu. Dla zachowania prywatności możesz też zamówić folie szronione z nadrukiem. 

Tabliczki przydrzwiowe

Elegancko wykonana przezroczysta tabliczka firmowa poprawnie wyeksponuje dane informacyjne lub dowolny nadruk. Sprawdzi się jako tabliczka przydrzwiowa oraz informacyjna. Tabliczka z plexi przezroczystej możliwa jest do stosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Aluminiowe dystanse montażowe podkreślą profesjonalną formę tej metody reklamy. Możemy wykonać tabliczki z płyty warstwowej typu Dibond oraz PVC z nawierconymi otworami dla łatwego montażu.  

Rollupy i systemy wystawiennicze

System reklamowy, który możesz zabrać wszędzie ze sobą. Aluminiowa kaseta, wygodna torba, stabilna konstrukcja i wydruk na materiale block-out, który nie prześwituje to gwarancja pewnej, sprawdzonej reklamy podczas targów i eventów czy konferencji. Rollup jest lekki i mobilny. Dostępne szerokości Roll-upu to: 85 cm, 100 cm i 120 cm. 

Zapytaj o szybką wycenę

Contact Form

Nie lubisz formularzy? Wyślij e-mail lub zadzwoń.