Naklejki na samochód firmowy

Reklama na samochodzie firmowym to idealny sposób na promocję Twojej firmy i Twojego brandu. Niezależnie od tego czy jesteś firmą posiadającą jeden samochód czy rozbudowaną flotę pojazdów, powinieneś pomyśleć o reklamie na samochodach służbowych. 

Możemy wykonać naklejki z logo, danymi kontaktowymi, najważniejszymi numerami telefonów lub po prostu o innej, dowolnej treści wskazanej przez Ciebie. Jeśli nie masz pomysłu co powinna zawierać naklejka na Twoim samochodzie, skontaktuj się z nami. Wykonamy projekt graficzny i naniesiemy na zdjęcie Twojego auta, aby przedstawić finalny efekt w formie wizualizacji.

 

Jak są zrobione naklejki?

Do produkcji naklejek samochodowych wykorzystujemy specjalne folie ploterowe o podwyższonej wytrzymałości. Folie te są odporne na działanie promieniowania UV, środki chemiczne stosowane na myjniach samochodowych oraz wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Ile kosztuję naklejki na samochód?

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, w zależności od wymiarów i użytych materiałów do produkcji, dlatego nie zastanawiaj się długo, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny. Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy i numer telefonu. 

naklejki na samochód firmowy

Dowolna naklejka z logo Twojej firmy

Dlaczego warto zamówić naklejki z logo na samochód firmowy?

Cena

Korzystna cena naklejek sprawia, że ta forma reklamy jest dostępna dla każdej firmy bez względu na ilość pojazdów.

Dostępność

Montaż naklejek nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i może być przeprowadzony samodzielnie.

Jakość

Stosujemy wyłącznie folie o podwyższonej wytrzymałości, dedykowane do wieloletniej aplikacji na samochodach.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nie lubisz formularzy? Wyślij e-mail lub zadzwoń.